styret og administrasjonen

DNT ung Oslos styre på samling på Nydalshytta. Fra venstre: Mathias Dudek,  Torbjørg Venstad, Snorre Solli, Shreya Nagothu, Josephine Kjelsrud, Vilde Løvaas Jensen. ikke til stede: Aurora Hansen og Thea Cecilie Nilsen
DNT ung Oslos styre på samling på Nydalshytta. Fra venstre: Mathias Dudek, Torbjørg Venstad, Snorre Solli, Shreya Nagothu, Josephine Kjelsrud, Vilde Løvaas Jensen. ikke til stede: Aurora Hansen og Thea Cecilie Nilsen Foto: Maria Gangås Skaare

DNT ung Oslos styre

Navn Rolle E-post
Josephine Kjelsrud Styreleder josephinekjelsrud@gmail.com
Mathias Dudek Nestleder dudek.mathias@yahoo.no
Rikke Holen Styremedlem rikkeholen@yahoo.no
Søgni Mogstad Strand Styremedlem  sognistrand@gmail.com 
Torbjørg Venstad Styremedlem bjorkav99@gmail.com  
Shreya Nagothu Styremedlem shreya.nagothu@gmail.com 
Aurora Hansen Styremedlem aurora.hansen@hotmail.com
Adam Njå Styremedlem adam_hjem@hotmail.com 

DNT ung Oslos administrasjon

Maria Gangås Skaare

Rådgiver Frivillighet

E-post: maria.skaare@dntoslo.no
Mobil: 473 04 119

Oda Lassen-Urdahl

Aktivitetskoordinator, Friluftshuset

E-post: oda.lassen-urdahl@dntoslo.no
Mobil: 930 96 564

Jasemin Folvik Adem

Kommunikasjonsrådgiver, ungdom 

E-post: jasemin.folvik@dntoslo.no 
​​​​​​​Mobil: 93627387