styret og administrasjonen

Foto: Maria Skaare

DNT ung Oslos styre

Navn Rolle E-post Telefon
Dennis Nilsson Styreleder dennis.erik.nilsson@gmail.com 40569463
Mathias Dudek Styremedlem dudek.mathias@yahoo.com
Josephine Kjelsrud Styremedlem josephinekjelsrud@gmail.com
Thea Cecilie Nilsen Styremedlem thea_c_nilsen@msn.com
Kristian Sørum Styremedlem kristiansrum@gmail.com
Vilde Løvaas Jensen Styremedlem vildelovaas@gmail.com
Linn Seime Thistel Varamedlem linn.thistel@gmail.com
Henrik Unhjem-Teigenes Varamedlem hut_91@hotmail.com

DNT ung Oslos administrasjon

Maria Gangås Skaare (i permisjon)

Fagsjef ungdom


E-post: maria.skaare@dntoslo.no
Mobil: 473 04 119

Gaute Dalastøyl Jensen

Fagsjef ungdom


E-post: gaute.jensen@dntoslo.no
Mobil: 942 52 184

Oda Lassen-Urdahl

Aktivitetskoordinator, Friluftshuset


E-post: oda.lassen-urdahl@dntoslo.no
Mobil: 930 96 564

Jasemin Folvik Adem

Kommunikasjonsrådgiver, ungdom 

E-post: jasemin.folvik@dntoslo.no
​​​​​​​Mobil: 93627387