styret og administrasjonen

DNT ung Oslos gamle styre på samling på Nydalshytta. Fra venstre: Mathias Dudek,  Torbjørg Venstad, Snorre Solli, Shreya Nagothu, Josephine Kjelsrud, Vilde Løvaas Jensen. ikke til stede: Aurora Hansen og Thea Cecilie Nilsen
DNT ung Oslos gamle styre på samling på Nydalshytta. Fra venstre: Mathias Dudek, Torbjørg Venstad, Snorre Solli, Shreya Nagothu, Josephine Kjelsrud, Vilde Løvaas Jensen. ikke til stede: Aurora Hansen og Thea Cecilie Nilsen Foto: Maria Gangås Skaare

DNT ung Oslos styre

Navn Rolle E-post
Josephine Kjelsrud Styreleder josephinekjelsrud@gmail.com
Mathias Dudek Nestleder dudek.mathias@yahoo.no
Rikke Holen Styremedlem rikkeholen@yahoo.no
Søgni Mogstad Strand Styremedlem  sognistrand@gmail.com 
Torbjørg Venstad Styremedlem bjorkav99@gmail.com  
Shreya Nagothu Styremedlem shreya.nagothu@gmail.com 
Aurora Hansen Styremedlem aurora.hansen@hotmail.com
Adam Njå Styremedlem adam_hjem@hotmail.com 

DNT ung Oslos administrasjon

Iris Gjerland

Rådgiver, ung og fjellsport

E-post: iris.gjerland@dnt.no
Mobil: 481 36 017

Jørgen Andersen

Rådgiver, organisasjon 

E-post: ​​​​​​​jorgen.andersen@dnt.no
​​​​​​​Mobil: 975 44 641

Oda Lassen-Urdahl

Aktivitets- og driftsansvarlig, Friluftshuset

E-post: oda.lassen-urdahl@dnt.no
Mobil: 930 96 564

Juel Victor Løkstad Grande

Rådgiver, fjord frivillig 

E-post: juel.grande@dnt.no
Mobil: 988 33 541

Jasemin Folvik Adem

Kommunikasjonsrådgiver

E-post: jasemin.folvik@dnt.no 
​​​​​​​Mobil: 93627387