styret og administrasjonen

DNT ung Oslos gamle styre på samling på Nydalshytta. Fra venstre: Mathias Dudek,  Torbjørg Venstad, Snorre Solli, Shreya Nagothu, Josephine Kjelsrud, Vilde Løvaas Jensen. ikke til stede: Aurora Hansen og Thea Cecilie Nilsen
DNT ung Oslos gamle styre på samling på Nydalshytta. Fra venstre: Mathias Dudek, Torbjørg Venstad, Snorre Solli, Shreya Nagothu, Josephine Kjelsrud, Vilde Løvaas Jensen. ikke til stede: Aurora Hansen og Thea Cecilie Nilsen Foto: Maria Gangås Skaare

DNT ung Oslos styre

Navn Rolle E-post
Torbjørg Venstad  Styreleder  torbjorgvenstad@gmail.com
Rikke Holen  Styremedlem  Irikkeholen@yahoo.no
Søgni Mogstad Strand  Styremedlem  sognistrand@gmail.com
Adam Njå  Styremedlem  adam_hjem@hotmail.com
Karl Andreas Selnes  Styremedlem  karl.a.selnes@gmail.com
Nils-Fredrik Solem  Styremedlem  nils.f.solem@gmail.com
Jakob Ryen  Styremedlem  jakobry1@gmail.com
Nora Iman Hagesæther  Styremedlem  nora.hagesaether@gmail.com

DNT ung Oslos administrasjon

Iris Gjerland

Rådgiver, ung og fjellsport

E-post: iris.gjerland@dnt.no
Mobil: 481 36 017

Jørgen Andersen

Rådgiver, organisasjon 

E-post: ​​​​​​​jorgen.andersen@dnt.no
​​​​​​​Mobil: 975 44 641

Oda Lassen-Urdahl

Aktivitets- og driftsansvarlig, Friluftshuset

E-post: oda.lassen-urdahl@dnt.no
Mobil: 930 96 564

Juel Victor Løkstad Grande

Rådgiver, fjord frivillig 

E-post: juel.grande@dnt.no
Mobil: 988 33 541

Jasemin Folvik Adem

Kommunikasjonsrådgiver

E-post: jasemin.folvik@dnt.no 
​​​​​​​Mobil: 93627387